KONTAKTY

soukromé (neobchodní) informační stránky

NOVINKY

arr3Nástup do školy a školkyVÝROBKY UVEŘEJNĚNÉ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SCHVÁLENY JAKO DOPLŃKY STRAVY. NEJSOU LÉKEM - NELZE... arr3Pylox (Helicobacter pylori ) Trávicí potíže - bolesti v břišní oblasti, nadýmání, nechutenství, nevolnost, zvracení, nutkáním... arr3Regenerace v Pentagramu© Základním sortimentem společnosti Energy je pět širokospektrálních regeneračních přípravků,...


Nástup do školy a školky

VÝROBKY UVEŘEJNĚNÉ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SCHVÁLENY JAKO DOPLŃKY STRAVY. NEJSOU LÉKEM - NELZE JE ZA PŘEDEPSANÉ LÉKY ZAMĚŇOVAT - ANI NEMAJÍ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY.

Podzimní počasí, větší psychická zátěž, několikahodinový pobyt v kolektivu, úzký vzájemný kontakt - to vše přináší častější nemocnost. Týká se to hlavně dětí, které jsou náchylné na infekce a nemají ještě dostatečně vyzrálou imunitu. Časté jsou případy, že dítě je týden ve školce, týden doma a tak dokola. Má téměř trvalou rýmu, zvětšenou nosní mandli, bronchitidu, kašel, záněty středního ucha... V horších případech často užívá antibiotika.

Jak zvýšit odolnost ?

Osvědčilo se nám podávání detoxikačních přípravků MUDr. Jonáše řady Joalis Bambi a to už v předstihu - konec srpna je ta správná doba. Kombinujeme je navzájem mezi sebou a to tak, že podáváme vždy Joalis Bambi Imun, a další podle toho, kde se nemoc nejčastěji projevuje (například Aurikul, Nasal ,Bronchi, Cutis...... místa, která chceme detoxikovat.)
Podáváme jednu dávku z jednoho preparátu ráno a jednu dávku z druhého preparátu večer. Mohou se po měsíci střídat.

Důkladnější a komplexnější detoxikaci docílíme pomocí přípravků Bambiharmmony č.1 až 5, kdy rovněž užíváme současně jeden ráno a druhý večer, vybíráme je buď podle potíží, anebo využíváme všech 5.

Co je vhodné mít připravené v domácí lékárničce pro akutní zhoršení zdravotního stavu dítěte?

  • Mišpulníkový sirup - podáváme při kašli suchém i mokrém, z nachlazení či z alergie
  • Balzám z Tajgy - mažeme na hrudník při nachlazení, bronchitidách, úporném kašli
  • Audiron (ušní kapky) - kapeme do ucha vždy při prochlazení, nachlazení, rýmě a bolestech v uších,abychom předešli zánětu středního ucha a uvolnili tak i dutiny. Vždy říkám maminkám - použijte je raději třikrát zbytečně než jednou pozdě.
  • Nosní olej ATOK -  olejová emulze s eterickými oleji, nevysušuje, nepálí,  ale chrání a hojí sliznici nosu

Pro děti od tří let: v akutní fázi nenecháme onemocnění plně rozvinout a použijeme:

 

Nzc3MD