KONTAKTY

soukromé (neobchodní) informační stránky

NOVINKY

arr3Nástup do školy a školkyVÝROBKY UVEŘEJNĚNÉ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SCHVÁLENY JAKO DOPLŃKY STRAVY. NEJSOU LÉKEM - NELZE... arr3Pylox (Helicobacter pylori ) Trávicí potíže - bolesti v břišní oblasti, nadýmání, nechutenství, nevolnost, zvracení, nutkáním... arr3Regenerace v Pentagramu© Základním sortimentem společnosti Energy je pět širokospektrálních regeneračních přípravků,...

Gemmoterapie a tinktury / Gemmoglukany

Jsou bylinné výluhy s mimořádnou účinností, získávané spojením výtažků z pupenů rostlin s aktivní látkou beta - glukanem. V pupenech rostlina pro své mladé tkáně koncentruje to nejcennější - různé hormony, vitamíny, enzymy a stopové prvky, které jsou zároveň prospěšné pro lidský organismus. Zároveň obsahují mnoho energie mladého organismu, která rovněž lidskému zdraví prospívá.

Druhou aktivní složkou je beta - glukan 1,3 D - který patří mezi takzvané imunomodulátory - látky zvyšující výrazně obranyschopnost organismu. Děje se to aktivací mikrofágů, které pohlcují a ničí nebezpečné mikroorganismy a hlavně nekontrolovatelně dělící se buňky. Spojením obou složek dochází nejen ke zvýšení, ale i znásobení účinku přípravku.

Zajímá Vás:

Řadit podle 
Výrobce 

Publikace Byliny léčí je učebnicí v oblasti

 Odborná literatura uvádí že tato směs, která

 Odborná literatura uvádí že směs pupenů dubu,

 Odborná literatura uvádí že spojením pupenů

 Odborná literatrura uvádí žeeleuterokok ve spojení

 Odborná literatura uvádí že spojením směsi

 Odborná literatura uvádí že tato směs Naděje

 Odborná literatura uvádí že spojením směsi Ofenz s

 Odborná literatura uvádí směs topolu černého, vrby

 Odborná literatura uvádí že spojení pupenů ořešáku

 Odborná literatura uvádí že pupeny vřesu ve

 


OGQ5Mzlj