KONTAKTY

soukromé (neobchodní) informační stránky

NOVINKY

arr3Nástup do školy a školkyVÝROBKY UVEŘEJNĚNÉ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SCHVÁLENY JAKO DOPLŃKY STRAVY. NEJSOU LÉKEM - NELZE... arr3Pylox (Helicobacter pylori ) Trávicí potíže - bolesti v břišní oblasti, nadýmání, nechutenství, nevolnost, zvracení, nutkáním... arr3Regenerace v Pentagramu© Základním sortimentem společnosti Energy je pět širokospektrálních regeneračních přípravků,...

Gemmoterapie a tinktury / S včelím biopolem

Již dlouhou dobu je známo, že voda a jiné tekutiny vložené do včelího biopole jsou obohacovány energií, která zvyšuje jejich účinnost. S takto upravenou vodou i léčebnými prostředky pracoval belgický lékař H. Saloon a u nás léčitel Karel Kožíšek.

Účinnost ošetřených výluhů byla změřena na EAV a bylo zjištěno, že jejich energie a tím i účinnost stoupla. Z tohoto důvodu byly vybrány některé výluhy a po dobu 1 měsíce ošetřeny včelím biopolem. Pozoruhodnou i podivuhodnou vlastností tohoto rurálního biomagnetického energetického pole je to, že ovlivňuje vlastnosti vody, ale i vodných extraktů bylin, které jsou vystaveny jeho působení. Obecně lze říci, že přírodní produkty (výluhy, balzámy, extrakty, masti) vystavené vhodným způsobem účinku včelího biopole, získávají ke svým původním schopnostem ještě nové – mnohdy až mimořádné – účinky.

Tyto výtažky jsou pouze v období včelí aktivity a jejich navýšená účinnost o včelí biopole je platná po dobu 3 měsíců. Pak jsou výtažky už opět s účinky bylinek a pupenů.

Řadit podle 
Výrobce 

Publikace Byliny léčí je učebnicí v oblasti

 


MDQ3MGFlM