KONTAKTY

soukromé (neobchodní) informační stránky

NOVINKY

arr3Nástup do školy a školkyVÝROBKY UVEŘEJNĚNÉ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SCHVÁLENY JAKO DOPLŃKY STRAVY. NEJSOU LÉKEM - NELZE... arr3Pylox (Helicobacter pylori ) Trávicí potíže - bolesti v břišní oblasti, nadýmání, nechutenství, nevolnost, zvracení, nutkáním... arr3Regenerace v Pentagramu© Základním sortimentem společnosti Energy je pět širokospektrálních regeneračních přípravků,...

Čínská medicína / Kožní problémy

Již 10 let používáme v naší poradně a prodejně bylinné produkty MUDr. Petra Hoffmanna jehož firma TCM Herbs spol. s.r.o. na ně vlastní ochranou známku registrovanou v Evropě. Bylinné tablety jsou 100 % přírodní produkty, které jsou vyrobeny z koncentrovaných extraktů bylin, kdy koncentrovaný bylinný prášek je nalisován do tablet bez syntetických přísad, proto lze i tablety rozpustit v horké vodě a tak i snáze pozřít.Velmi rychle zabírají na akutní zdravotní potíže a u těch chronických jsou často jediné, které mohou pomoci. Zvláštností jsou poetické názvy přípravků, které již samy o sobě vypovídají o tom, k čemu jsou určeny.

Jak užívat bylinné tablety ?

V dávce 3 x 4 tablety denně a to buď 15 minut před jídlem (nalačno) nebo 30 minut po jídle, zapíjejí se obyčejnou vodou. Kuličky se užívají zpravidla v dávce 3x denně 8 kuliček. Často se mezi sebou produkty kombinují a v tom případě se obvykle užívají v poloviční dávce, kupř. 3 x 2 tablety od každého druhu současně.

Bylinné tablety jsou oproti kuličkám 5 x silnější ve své koncentraci, což znamená jejich rychlejší a razantnější účinek. Vstřebávají se podstatně účinněji, neboť jsou vyrobeny z bylin v maximální možné koncentraci 1:5 (tzn. 1 gram extraktu odpovídá 5 gramům sušených bylin), která zaručuje rychlý průnik buněčnými membránami zažívacího traktu.

Každá šarže bylin (183 druhů) je testována v renomované akreditované laboratoři EU Kneipp Forschung v německém Würzburgu a to na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo), baktérie (E.Coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně a kvasinky (aflatoxiny B1 a celkové aflatoxiny). Všechny bylinné tablety firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů, neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem.

Zajímá vás:

Řadit podle 
Výrobce 

Padání vlasů Předčasné šedivění vlasů Nadměrné

 Obezita, metabolický syndrom (tj. nadváha + vysoký

 Ekzémy s lepkavým nažloutlým výtokem Akné,

 Šedivění vlasů Padání vlasů Z hlediska tradiční

 Pálivé ekzémy, lupénka Z hlediska tradiční čínské

 Obezita, metabolický syndrom (tj. nadváha + vysoký

 Mokvavé, zarudlé a svědivé ekzémy, obzvláště

 Kožní záněty -  růže (erysipel), kožní abscesy,

 Chronické suché a svědivé ekzémy Lupénka Atopické

 Akné na obličeji, obzvláště u žen Akné a „nečistá

 Momentálně sirup firma TCM Herbs nedováží - lze

 Suché svědivé ekzémy Kopřivka, lupénka Z hlediska

 Akutní záněty a infekce – zánět žaludku

 Kožní potíže: Mokvavé a svědivé ekzémy Akutní

 Kožní potíže: Akné u dospívajících (na obličeji a

 Kožní potíže: Ekzémy (subakutní) Svědění kůže

 Veškeré druhy akutních zánětů - kožní (ekzémy,

 Trávicí potíže: Akutní a chronická gastritida

 Kožní potíže: Ekzémy Lupénka Akné s vředy a

 Svědění kůže u kožních nemocí - u kopřivky,

 Nepravidelná menstruace (předčasná či opožděná)

 Trávicí potíže: Cukrovka (diabetes mellitus)

 Univerzální detoxikační  bylina pro současného

 


YjFhN