KONTAKTY

soukromé (neobchodní) informační stránky

NOVINKY

arr3Nástup do školy a školkyVÝROBKY UVEŘEJNĚNÉ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SCHVÁLENY JAKO DOPLŃKY STRAVY. NEJSOU LÉKEM - NELZE... arr3Pylox (Helicobacter pylori ) Trávicí potíže - bolesti v břišní oblasti, nadýmání, nechutenství, nevolnost, zvracení, nutkáním... arr3Regenerace v Pentagramu© Základním sortimentem společnosti Energy je pět širokospektrálních regeneračních přípravků,...

Joalis / řada Herb (Help) tablety

K odstranění ložisek v základních orgánech byly vyvinuty bylinně-informační preparáty pracující na základě rezonance a holografických principů. Nejsou tedy složeny z bylin, které by měly určité farmakologické vlastnosti, ale jsou vytvořeny z bylin a informací, které vstupují do rezonance s postiženou tkání a odstraňují z ní infekční ložiska. Helpy jsou prověřené, velmi účinné preparáty, vytvořené zcela na přírodní bázi a aplikujeme je vždy na počátku léčení. U zdravých osob vede jejich aplikace k prevenci očekávaných zdravotních problémů, protože jen málokomu se podaří projít životem až do stáří bez nemoci a poškození zdraví.

Společnost JOALIS s.r.o. (výrobce přírodních preparátů MUDr. Josefa Jonáše) byla založena v roce 1999. Od počátku své existence vyrábí a distribuuje světově unikátní přírodní preparáty z výzkumu MUDr. Josefa Jonáše – zakladatele a propagátora moderních přírodních lékařských směrů. Výrobky jsou vyráběny pod chráněnou obchodní značkou JOALIS, ABELIA a JOALIS-HELP. Preparáty Joalis jsou přírodní produkty zpracované HDTx-technology, technologií schopnou ukládat spektrální informace o toxinech do nosiče informací, kterým jsou běžné potraviny. Na základě rozpoznání této informace organismus aktivuje svůj obranný systém a příslušný toxin vyloučí svými vlastními silami. Druhou složkou preparátů Joalis jsou rostliny a jiné aktivní látky. Preparáty Joalis nedodávají do těla žádnou umělou chemickou látku, ony samy o sobě neodstraňují toxiny – poskytují organismu informaci, jak se toxinů zbavit sám, s využitím přirozených samoléčících schopností. Preparáty Joalis NEJSOU léky a nemohou je nahradit! V preparátech nejsou nahrány informace, které dokáží zlikvidovat konkrétní nemoc. Dokáží likvidovat toxiny, které nemoc mohly způsobit. Dnes jsou tyto výrobky úspěšně distribuovány v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, v Polsku, v Německu, v Anglii, v Rakousku, v Itálii a v Kanadě.

Za všemi civilizacními nemocemi stojí toxiny. Pokud se toxiny odstraní a tkáně nejsou nenávratně porušeny, zbaví se organismus nemoci sám. Myšlenka je to jednoduchá, ale její dosah je obrovský.

Staročínská medicína přinesla do pohledu na lidské zdraví řadu velmi zajímavých postřehů, které sice soudobá medicína nepřevzala, ale přesto je můžeme pokládat za platné a velmi přínosné. Mimo jiné rozdělila lidské orgány do pěti okruhů, jimž vládnou orgány pro život nezbytné a podřizují se jim řady dalších orgánů, tkání a funkcí. Pro detoxikaci se ukázala důležitá strategie, při které nejprve detoxikujeme základní orgány, a to srdce, plíce, slezinu, ledviny a játra. V těchto orgánech vznikají z hlenu a infekcí ložiska, která se musí odstranit, chceme-li postupovat dále k symptomatickým orgánům a uzdravit člověka definitivně a nikoliv jen přechodně a symptomaticky. K odstranění ložisek v základních orgánech byly vyvinuty bylinně-informační preparáty, které pracují na principu rezonance. Nejsou tedy složeny z bylin, které by měly určité farmakologické vlastnosti, ale jsou vytvořeny z bylin a informací, které vstupují do rezonance s postiženou tkání a odstraňují z ní infekční ložiska. Po odstranění ložiska se normalizují imunitní pochody a organismus si svojí vlastní silou likviduje bakterie, viry, plísně, parazity i prvoky. Tento proces je základem prevence nemocí, ale i základem úzdravy z chronických zdravotních problémů. Helpy jsou prověřené, velmi účinné preparáty, které jsou vytvořeny zcela na přírodní bázi a aplikujeme je vždy na počátku léčení. Pro lidi, kteří nejsou nemocní, jejich aplikace vede k prevenci očekávaných zdravotních problémů, protože jen málokomu se podaří projít životem až do stáří bez nemoci a poškození zdraví.

Zajímá Vás:

Řadit podle 
Výrobce 

Překyselení organismu Pomoc při překyseleném

 Funkce zažívacího ústrojí - při nadýmání, dysbióze

 Funkce zažívacího ústrojí - při nadýmání, dysbióze

 Činnost srdečního systému a oběhového systému

 Posílení imunitního systému a zvýšení

 Péče o kosti a klouby Klouby jsou jedním z

 Záněty sliznice zažívacího traktu Podporuja

 Funkce jater Játra jsou v čínské medicíně vnímána

 Při potížích spojených s přechodem (menopauzou)

 Podporuje a povzbuzuje duševní činnost, zlepšuje

 Pomáhá zmírňovat obtíže při zvětšení prostaty,

 Působí protizánětlivě na sliznice dýchacího

 Pomáhá odstraňovat důsledky každodenního stresu,

 Ledviny a močové cesty Může pomoci s odstraněním

 Pomáhá udržovat normální tlak v žilních a cévních

 K očistě sleziny jakožto orgánu lymfatického

 Optimalizuje činnost metabolického systému,

 


NzI1ZjlhMT