KONTAKTY

soukromé (neobchodní) informační stránky

NOVINKY

arr3Nástup do školy a školkyVÝROBKY UVEŘEJNĚNÉ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SCHVÁLENY JAKO DOPLŃKY STRAVY. NEJSOU LÉKEM - NELZE... arr3Pylox (Helicobacter pylori ) Trávicí potíže - bolesti v břišní oblasti, nadýmání, nechutenství, nevolnost, zvracení, nutkáním... arr3Regenerace v Pentagramu© Základním sortimentem společnosti Energy je pět širokospektrálních regeneračních přípravků,...

Joalis - MUDr. Josef Jonáš / Sezónní balíčky

Společnost JOALIS s.r.o. (výrobce přírodních preparátů MUDr. Josefa Jonáše) byla založena v roce 1999. Od počátku své existence vyrábí a distribuuje světově unikátní přírodní preparáty z výzkumu MUDr. Josefa Jonáše – zakladatele a propagátora moderních přírodních lékařských směrů. Výrobky jsou vyráběny pod chráněnou obchodní značkou JOALIS, ABELIA a JOALIS-HELP. Preparáty Joalis jsou přírodní produkty zpracované HDTx-technology, technologií schopnou ukládat spektrální informace o toxinech do nosiče informací, kterým jsou běžné potraviny. Na základě rozpoznání této informace organismus aktivuje svůj obranný systém a příslušný toxin vyloučí svými vlastními silami. Druhou složkou preparátů Joalis jsou rostliny a jiné aktivní látky. Preparáty Joalis nedodávají do těla žádnou umělou chemickou látku, ony samy o sobě neodstraňují toxiny – poskytují organismu informaci, jak se toxinů zbavit sám, s využitím přirozených samoléčících schopností. Preparáty Joalis NEJSOU léky a nemohou je nahradit! V preparátech nejsou nahrány informace, které dokáží zlikvidovat konkrétní nemoc. Dokáží likvidovat toxiny, které nemoc mohly způsobit. Dnes jsou tyto výrobky úspěšně distribuovány v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, v Polsku, v Německu, v Anglii, v Rakousku, v Itálii a v Kanadě.

Za všemi civilizacními nemocemi stojí toxiny. Pokud se toxiny odstraní a tkáně nejsou nenávratně porušeny, zbaví se organismus nemoci sám. Myšlenka je to jednoduchá, ale její dosah je obrovský.

Zajímá Vás:

Detoxikační balíčky jsou sestaveny pro některé specifické zdravotní obtíže (játra, bolesti hlavy a další) nebo pro jednotlivá roční období pro tzv. cyklickou roční detoxikaci. Ta využívá čínského zdravotního kalendáře a rozdělení roku do pěti období podle aktivity orgánových okruhů. Každý balíček se skládá ze čtyř preparátů rozhodujících pro dané zdravotní obtíže nebo na různé orgány a systémy zajišťující celoroční očistu těla. Přípravek lze kombinovat s léky i vitamíny.

Cyklickou roční detoxikaci je vhodné začínat vždy balíčkem Nervový systém (klikněte). Tento systém je podle moderní i starověké medicíny základ pro funkci imunitního systému, hormonálních a dalších systémů. Je ovládán ze všech pěti základen čínského pentagramu - působí na něj slezina, játra, plíce, ledviny i srdce. Dochází k vzájemnému ovlivňování - nervový systém ovlivňuje orgány a orgány ovlivňují nervový systém.

Rozhodnete-li se např. začít roční detoxikaci balíčkem Podzim, proveďte nejprve v létě detoxikaci nervového systému. Stejně tak hodláte-li zahájit roční detoxikaci v zimě, nervový systém detoxikujte již na podzim apod.

Řadit podle 
Výrobce 

Tento systém je podle moderní i starověké medicíny

 Detoxikační kúra pro jaterní okruh Jaro, v našem

 Detoxikační kúra pro srdeční okruh Časné léto, v

 Detoxikační kúra pro okruh sleziny Pozdní léto, v

 Detoxikační kúra pro okruh plic Podzim, v našem

 Detoxikační kúra pro okruh ledvin Zima, v našem

 Detoxikační kúra pro okruh ledvin Zima, v našem

 


YTdkYmU0