KONTAKTY

soukromé (neobchodní) informační stránky

NOVINKY

arr3Nástup do školy a školkyVÝROBKY UVEŘEJNĚNÉ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SCHVÁLENY JAKO DOPLŃKY STRAVY. NEJSOU LÉKEM - NELZE... arr3Pylox (Helicobacter pylori ) Trávicí potíže - bolesti v břišní oblasti, nadýmání, nechutenství, nevolnost, zvracení, nutkáním... arr3Regenerace v Pentagramu© Základním sortimentem společnosti Energy je pět širokospektrálních regeneračních přípravků,...

Joalis / k vnitřnímu použití

Společnost JOALIS s.r.o. (výrobce přírodních preparátů MUDr. Josefa Jonáše) byla založena v roce 1999. Od počátku své existence vyrábí a distribuuje světově unikátní přírodní preparáty z výzkumu MUDr. Josefa Jonáše – zakladatele a propagátora moderních přírodních lékařských směrů. Výrobky jsou vyráběny pod chráněnou obchodní značkou JOALIS, ABELIA a JOALIS-HELP. Při výrobě produktů klade hlavní důraz na jejich zcela přírodní charakter. Ve výrobním procesu používá jedinečnou výrobní technologii (HDTx-technology), která produktům dodává výjimečný charakter a vysokou účinnost při prevenci a řešení zejména chronických zdravotních problémů. Účinnost těchto speciálních potravin se podařilo prokázat i v lékařských studiích. Spočívá jednak ve využití léčivých rostlin z celého světa a jejich aktivních látek, jednak v aplikaci unikátní metody, která využívá obsahu jako nosiče informace v pravém slova smyslu. Dnes jsou tyto výrobky úspěšně distribuovány v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, v Polsku, v Německu, v Anglii, v Rakousku, v Itálii a v Kanadě.

Za všemi civilizacními nemocemi stojí toxiny. Pokud se toxiny odstraní a tkáně nejsou nenávratně porušeny, zbaví se organismus nemoci sám. Myšlenka je to jednoduchá, ale její dosah je obrovský.

Zajímá Vás:

Řadit podle 
Výrobce 

Alergie Sirupový komplex pro děti zaměřený proti

 Angíny Tento preparát je zaměřen proti chronickým

 Záněty středního ucha Preparát je zaměřen na

 Záněty průdušek Preparát je zaměřen na záněty

 Onemocnění kůže Preparát je zaměřen na dětské

 Pomočování Preparát je zaměřen proti dětskému

 Žaludeční potíže Sirupový preparát je zaměřen

 Motorický neklid Hyperaktivita Preparát je zaměřen

 Imunita Sirupový komplex pozitivně ovlivňuje

 Laryngitida Sirupový preparát je zaměřen na

 Rýma Preparát je zaměřen na prevenci a podporu

 Střevní mikroflora Preparát je zaměřen na udržení

 Působí proti projevům alergií Složení: spektrální

 Pozitivně ovlivňuje funkci dýchacího ústrojí

 Pozitivně ovlivňuje funkce kůže, působí očistně

 Pozitivně ovlivňuje funkce kůže, působí očistně

 Harmonizuje metabolismus a zažívání Složení:

 Pozitivně ovlivňuje a harmonizuje imunitní systém

 
Mjc0O