Úvod »Joalis »PODLE POTÍŽÍ»Pohybová soustava»Svaly, vazivo » Joalis Infovit 50 ml (burzy, tíhové váčky) 50 ml


        

Joalis Infovit 50 ml (burzy, tíhové váčky) 50 ml

 

Číslo produktu: 1026
zařazení: Doplněk stravy, není lék ani náhrada pestré stravy
balení: 50 ml
výrobce: Joalis spol.s.r.o.

Kompletní specifikace

  • V tenkém střevě podporuje tento preparát vstřebávání vitaminů z přijaté potravy.

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, líh 20%, rostliny: jablečník obecný, lípa malolistá, sporýš lékařský v objemech 0,01% odkaždé rostliny.

Dávkování: dospělí 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 minutu. Nepoužívat kovovou lžičku.

Upozornění: při užívání přípravku obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Přípravek neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech.

Přípravek by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými látkami.

Přípravek není vhodný pro děti. O užívání preparátu během těhotenství a kojení se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem!

Zajímá Vás:

Balení: 50 ml

Alterna Medica doporučuje:

Kombinovat Joalis Infovit spolu s některým z těchto přípravků: Anona (klikněte), Zklidnění zčeřené hladiny (klikněte).

 width=

OGYyYmUy