KONTAKTY

soukromé (neobchodní) informační stránky

NOVINKY

arr3Nástup do školy a školkyVÝROBKY UVEŘEJNĚNÉ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SCHVÁLENY JAKO DOPLŃKY STRAVY. NEJSOU LÉKEM - NELZE... arr3Pylox (Helicobacter pylori ) Trávicí potíže - bolesti v břišní oblasti, nadýmání, nechutenství, nevolnost, zvracení, nutkáním... arr3Regenerace v Pentagramu© Základním sortimentem společnosti Energy je pět širokospektrálních regeneračních přípravků,...

Joalis / vnější použití

Společnost JOALIS s.r.o. (výrobce přírodních preparátů MUDr. Josefa Jonáše) byla založena v roce 1999. Od počátku své existence vyrábí a distribuuje světově unikátní přírodní preparáty z výzkumu MUDr. Josefa Jonáše – zakladatele a propagátora moderních přírodních lékařských směrů. Výrobky jsou vyráběny pod chráněnou obchodní značkou JOALIS, ABELIA a JOALIS-HELP. Při výrobě produktů klade hlavní důraz na jejich zcela přírodní charakter. Ve výrobním procesu používá jedinečnou výrobní technologii (HDTx-technology), která produktům dodává výjimečný charakter a vysokou účinnost při prevenci a řešení zejména chronických zdravotních problémů. Účinnost těchto speciálních potravin se podařilo prokázat i v lékařských studiích. Spočívá jednak ve využití léčivých rostlin z celého světa a jejich aktivních látek, jednak v aplikaci unikátní metody, která využívá obsahu jako nosiče informace v pravém slova smyslu. Dnes jsou tyto výrobky úspěšně distribuovány v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, v Polsku, v Německu, v Anglii, v Rakousku, v Itálii a v Kanadě.

Za všemi civilizacními nemocemi stojí toxiny. Pokud se toxiny odstraní a tkáně nejsou nenávratně porušeny, zbaví se organismus nemoci sám. Myšlenka je to jednoduchá, ale její dosah je obrovský.

Zajímá Vás:

Řadit podle 
Výrobce 

Dětské oleje Joalis Bambi pomáhají řešit

 Dětské oleje Joalis Bambi pomáhají řešit

 Dětské oleje Joalis Bambi pomáhají řešit

 Dětské oleje Joalis Bambi pomáhají řešit

 


NTMxOTE4