Úvod »Vitamíny a minerály z přírody»Vitamíny » Elite Green Protein Cool Green


        

Elite Green Protein Cool Green

 

Číslo produktu: 1529
zařazení: Doplněk stravy, není lék ani náhrada pestré stravy
balení: 500 g
výrobce: HealthForce Nutritionals
EAN kód: 818596010132

Kompletní specifikace

Elite Green Protein™ je unikátní zelená bílkovina zcela odlišná od jakýchkoliv jiných proteinů. Jedná se o 100% čerstvou plnohodnotnou bílkovinu, která je zdrojem vitamínů, minerálů a rostlinných živin v neupravované podobě.

Složení: Spirulina, Chlorella, nopal, Plod rohovníku, Máta peprná, Alfalfa šťáva z trávy, Šťáva z listů smetanky lékařské, Šťáva z ječmenné trávy, Šťáva z ovesné trávy. Enzymový koncentrát: Proteáza, Amyláza, Lipáza,Celulóza, Bromelain, Papain, Alfa-Galaktosiáza.
Probiotika: nejsou kyselinotvorné, jsou snadno skladovatelné, kolonizující (neprchavé), veganské a obsahují velké množství vzorců zeleného produktu Warrior Greens™ - L. plantarum, L. paracasei, L. ramnóza, L. salivarius, S. thermophilus, L. bulgaricus

Dávkování: Začněte s 1 čajovou lžičkou denně a postupně zvyšujte dávku po dobu dvou týdnů až na doporučené dávkování 1 až 2 vrchovaté polévkové lžíce denně, buď najednou nebo v dělených dávkách. 3 čajové lžičky denně pokryjí přibližně 85-ti denní zásobu. Neužívejte příliš velké množství, které by vám připadalo nepřijatelné z hlediska chuti. Smíchejte s čištěnou vodou a pijte s uvědomněním a odhodlaností. Lze také smíchat s čerstvými rostlinnými šťávami, čerstvými ovocnými šťávami (samostatně nebo rozmixovat s celým ovocem a/nebo banánem do smoothie). Smíchání s mrkvovou šťávou může vytvářet plyny. Přidejte 1-2 čajové lžičky čerstvě drceného lněného semínka a/nebo chia semínek pro získání dalších živin. Lze jím také posypat jídlo nebo jej smíchat s jídlem. Elite Green Protein™ unikátní zelená bílkovina obsahuje výjimečně silnou a komplexní řadu těch nejvýživnějších a očišťujících přírodních superpotravin, které se speciálně pěstují a zpracovávají pro dosažení maximálních příznivých účinků. Pokud pocítíte dočasnou reakci na očištění organizmu, která vám bude připadat nežádoucí (jako například střevní potíže), snižte užívanou dávku na 1 čajovou lžičku nebo méně a pak ji během několika dnů nebo týdnů zvyšte až na 2 vrchovaté lžíce. Není nutné skladovat v lednici.

Intenzivní použití: 6 vrchovatých lžic denně. Elite Green Protein™ unikátní zelená bílkovina je potravina. Nejedná se o doplněk stravy. Je bio-slučitelnou výživnou superpotravinou™. Neobsahuje toxické sloučeniny a lze ji užívat v jakémkoliv množství.

Balení: 500 g

NGJiYjczY