KONTAKTY

soukromé (neobchodní) informační stránky

NOVINKY

arr3Nástup do školy a školkyVÝROBKY UVEŘEJNĚNÉ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SCHVÁLENY JAKO DOPLŃKY STRAVY. NEJSOU LÉKEM - NELZE... arr3Pylox (Helicobacter pylori ) Trávicí potíže - bolesti v břišní oblasti, nadýmání, nechutenství, nevolnost, zvracení, nutkáním... arr3Regenerace v Pentagramu© Základním sortimentem společnosti Energy je pět širokospektrálních regeneračních přípravků,...

Podle bylin / Tea Tree Oil (TTO, čajovník)

Proč kupovat TTO olej a výrobky právě od firmy Australian BodyCare®?

protože...

  • Australian BodyCare® Tea Tree Oil je získáván pouze ze stromu Melaleuca alternifolia speciální metodou – destilací vodní parou, která zaručuje získání nejkvalitnějšího Tea Tree oleje. Princip spočívá v přesném časování ukončení destilace – tedy v okamžiku, kdy je kvalita získávané esence nejvyšší. To však znamená, že vysokou kvalitu lze získat na úkor množství. Tedy - čím kvalitnější účinná látka, tím je jí méně.
  • Olej této firmy obsahuje nejvyšší podíl aktivní antiseptické látky (terpinen-4-ol - nad 39%). Zároveň je charakteristický nejnižšími obsahy dráždivých látek, které mohou vyvolat nepříjemné pocity nebo alergii (1,8-cineol pod 3,5%, d-limonen pod 1,5%).
  • Olej Tea Tree Australian BodyCare® plně vyhovuje australské normě pro olej Melaleuca alternifolia AS 2782 - 1997 a mezinárodní normě ISO 4730.
  • Jeho účinnost je ověřena četnými laboratorními a klinickými výzkumy. Je zapsán v Britském farmaceutickém kodexu z roku 1949 a je na seznamu léčiv Velké Británie a USA. Olej Tea Tree se v hojné míře používá nejen čistý, ale také jako složka kosmetických výrobků např. krémů, kosmetických mlék, mýdel a pod.
  • Výrobní proces probíhá pod stálou kontrolou jakosti a podle pravidel správné výrobní praxe (GMP – Good Manufacturing Practice).
  • Původ a kvalita oleje je deklarována certifikátem přímo z Australian Plantations.
  • Plantáže, kde se stromy Melaleuca alternifolia pěstují, nejsou ošetřované insekticidy ani herbicidy. K ošetřování plantáží slouží stáda ovcí, která vypásají plevel a navíc se starají o přirozené vyživování půdy.
  • Na světovém trhu roste zájem o TTO, narůstá i pokušení olej ředit ho jinými oleji nebo látkami, které podstatně snižují jeho účinnost. Výrobky firmy Australian Bodycare vždy na etiketě uvádí a hlavně dodržuje procentuální podíl čajovníku a u oleje je to 100%
Řadit podle 
Výrobce 

Popraskaná a extrémě vysušená pokožka celého těla

 Při jakémkoliv diskomfortu na pokožce Suchá a

 Pro každodenní použití a pro všechny typy pokožky

 Pro každodenní použití a pro všechny typy pokožky

 Proti akné, pupínkům a aknózní pleti Má

 Jemný, hloubkově čistící gel s obsahem TTO (1%),

 Pro všechny typy pleti, zvláště pak pro zarudlou,

 Pro všechny typy pleti, včetně problematické

 Prevence a první pomoc při vaginálních

 Prevence a první pomoc při vaginálních obtížích

 Pro všechny typy vlasů Vyživující kondicionér s

 Pro každodenní použití a pro všechny typy

 Rychlá hygiena rukou - vždy když není

 

Pro každodenní použití a pro všechny typy

 Na nedokonalosti pleti, jako jsou akné, pupínky,

 Je nejsilnějším přírodním antiseptikem

 Nejčastější použití tělových svíček Porucha

 Je nejsilnějším přírodním antiseptikem

 


N2Y0Y2N