Úvod »Hygiena...»Intimní hygiena » TCM Herbs Balzám zlaté žíly (368)


        

TCM Herbs Balzám zlaté žíly (368)

Hemorroids ointment

 

Číslo produktu: 65
zařazení: Kosmetický přípravek
balení: 10 g
výrobce: TCM Herbs spol. s.r.o.
EAN kód: 8594064353681

Kompletní specifikace

  • Hemeroidy

Z hlediska tradiční čínské medicíny:

  • Ochlazuje horko RE a krev XUE, vylučuje vlhko SHI a horký toxin RE DU ze spodního ohniště
  • Rozprouďuje stagnaci krve XUE YU a zastavuje krvácení
  • Zmírňuje pálení, svědění, otoky a bolesti v oblasti konečníku

Popis: hemeroidy spolu s pálením, svěděním, krvácením a bolestí v oblasti konečníku jsou dle tradiční čínské medicíny způsobeny nejčastěji kombinací nesprávné životosprávy a sedavým způsobem života. Životosprávou se v tomto případě rozumí nadměrná spotřeba jídel, jež přinášejí do organismu tzv. vlhko a horko, které zablokuje krev ve střevech - doslova se zde „usadí" (etabluje) a vyvolává výše zmíněné potíže včetně i ekzému kolem řitního otvoru. Proto je dobré při léčbě hemeroidů omezit jídla ostrá, kořeněná, smažená, pečená, grilovaná a naopak zvýšit příjem zeleniny a obilovin (kupř. jahelné kaše).

Rozbor patentní medicíny z pohledu tradiční čínské medicíny: přírodní bylinný krém, vyrobený z čínských bylin. Wu zhu yu, Ban bian lian, Cang zhu, Gan cao, Da huang, Sheng di huang, Huang bai, Huang lian, Jin yin hua, Ku shen, Wu bei zi, Zhi zi, Zi cao ochlazují horko a krev, vylučují vlhko a horký toxin ze spodního ohniště, Chi shao, Chuan xiong, Dang gui, Di yu, Hong hua, Huai hua ma, Tao ren, Tu bie chong, Xue jie, Xue yu tan, Zong liu pi rozprouďují stagnaci krve a zastavují krvácení. Bai zhi, Hai tong pi, He zi, Hou po, Mu bie zi, Mu gua, Ru xiang, San qi, Wu mei, Chuan jiao zmenšují otoky, zmírňují bolest, pálení a svědění v oblasti konečníku.

Dávkování: 2 - 3x denně naneseme na inkriminovaná místa. Doporučuje se užívat spolu s bylinnou směsí Stín brokátového závoje (kód 012). Rovněž je vhodné dodržovat výše popsaná dietní opatření.

Zajímá Vás:

Balení: 10 g v tubě

MzIzNmFkM