Úvod »Všechno zboží» Acai Berry Linie


    

Acai Berry Linie

Limitovaná série 2x30sáčků (60 sáčků)

 

Číslo produktu: 773
zařazení: Doplněk stravy, není lék ani náhrada pestré stravy
výrobce: Green Diamond Medical
EAN kód: 8594167910026

Kompletní specifikace

 • Dodává energii, vitalitu
 • Odstraňuje odpadní látky z těla - detoxikuje
 • Podporuje mozkovou činnost, zvyšuje schopnost koncentrace
 • Posiluje imunitní systém
 • Odbourává volné radikály, má vysoký obsah antioxidantů
 • Regeneruje organismus
 • Zamezuje okyselování svalů a zajišťuje jejich lepší výkonnost, jedinečný pro vrcholové sportovce
 • Stimuluje metabolismus a tím přispívá ke snadnějšímu hubnutí
 • Obsahuje mnoho vitamínů, minerálů a omega mastné kyseliny
 • Snižuje hladinu cholesterolu, chrání srdce a cévy
 • Zpomaluje proces stárnutí
 • Zvyšuje sexuální apetit u mužů i žen

Rozpustný nápoj s osvěžující příchutí lesního ovoce obsahuje vysokou koncentraci výtažku z ovoce Acai berry. Díky svým vlastnostem zajišťuje bezpečný a efektivní způsob, jak zhubnout, jak být aktivnější a jak poskytnout tělu antioxidanty, vitamíny a minerály v optimálním množství.

Složení v jednom sáčku (cca 2,5 g): 1 360 mg kyselina citronová (konzervant), 500 mg Acai (Euterpe oleracea, 4:1), 382 mg hydrogenuhličitan sodný, 210 mg Shade grape blue (červeň v prášku), 100 mg GOS (galaktooligosacharidy), 60 mg aroma lesní směs 57620, 50 mg bromelain 1200 GDU/g, 20 mg Yerba maté, 18 mg sukralóza (sladidlo). Acai (Euterpe oleracea) - čteno [Asají] - (známé také jako Acai berry nebo "ovoce bohů") je lahodné brazilské bobulovité ovoce chutnající trochu jako směs bobulí a čokolády. Uvnitř skýtá hojnost magického purpurového pigmentu, který z něj dělá perfektní přírodní energetické ovoce. Roste na palmách v záplavové oblasti a bažinatých oblastech deštných pralesů Amazonie. Specifičnost a vzácnost plodů podtrhuje fakt, že palma roste pomalu a plody vytvoří jednou za čtyři až pět let. Vitamíny: A - pro výživu pokožky, pleti a očí, B1 - proti únavě, B2 - pomáhá spalovat tuky, B3 - likviduje tuky a vysoký cholesterol, B6 - metabolizuje tuky a vysoký, B12 - podporuje nervový systém), C - buduje imunitu organismu, D - náhrada UV paprsků-sluníčka, E - dodává energii. Minerální látky (chrom, hořčík, zinek, vápník, železo, draslík, měď, mangan) - jejich příjem a funkce jsou pro zdravý organismus nezbytné. Vláknina základní živina, která reguluje tělesnou hmotnost a hladinu naší energie. Bílkoviny tvoří základ všech tkání v lidském těle. Nenasycené mastné kyseliny (omega 3, omega 6, omega 9) jsou nezbytné pro naše zdraví, jejich nedostatek způsobuje různá degenerativní onemocnění a aterosklerózu. Antioxidanty ničí volné radikály, čímž přispívají k regeneraci buněk.

Dávkování: 1 x sáček denně. U intenzivní kúry se doporučuje užívat 1 x 2 sáčky denně. Sáček rozpusťte v 2 dcl vody a vypijte.

Upozornění: není učeno dětem do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Balení: 2 x 30 sáčků - dávka na 1 - 2 měsíce

NTdiMW