Úvod »Všechno zboží» 7. čakra - relaxační duchovno - rozprašovač 50 ml


        

7. čakra - relaxační duchovno - rozprašovač 50 ml

 

Číslo produktu: 2187
balení: 50 ml
výrobce: Hanna Maria Therapy, spol. s.r.o.
EAN kód: 8595228400418

Kompletní specifikace

  • Tato směs je velmi jemná a navozuje pocit čistoty a součinosti s vesmírem
  • Oleje v této směsi mají díky svému složení a účinkům vliv na vyrovnávání psychiky, zklidnění emocí a vyjasnění mysli
  • Zkliňují tělo i ducha po těžkém dni a obnovují tělesnou a duševní rovnováhu
  • Jsou vhodné pro Váš odpočinek a meditaci
Eterické oleje v rozprašovači jsou osvědčenou pomůckou v každodenním životě. Zbavují nepříjemných pachů, ale především působí pozitivně na naši psychiku. Poslouží nám i jako vlastní parfém. Můžeme je použít v místnostech doma, nebo v zaměstnání, kde okamžitě zpříjemní atmosféru, uvolní napětí a přinesou dobrou náladu. V prostoru kolem nás fungují jako dezinfekce. Při výměně ložního prádla odstraňují pachy a energetické otisky z matrací. Zpříjemní nám odpočinek a spánek. Jsou vynikajícím pomocníkem v období nemoci, kdy pár kapek spustí samoléčebné procesy. Při delších cestách v autě pomáhají udržet koncentraci, oddálí únavu, odbourají stres.

Sedmá čakra se nachází na temeni hlavy. Má fialovou barvu a je spojena s naší schopností cítit nekonečnost a smíření. Je symbolem našeho ztotožnění se s nekonečnem a vesmírem. Toto je to místo, kde jsme doma. Odtud naše cesta začala a sem se zase vrátíme na konci našeho vývoje. Naše osobní pole energií zde splývá s polem energií Univerza a čerpá z něho energii. Při slabé sedmé čakře se projevuje sklon k egocentrismu, člověk žije v omezeném pohledu na realitu, má slabý vztah ke své vlastní duši. Při silné sedmé čakře  člověk své duší naslouchá a cítí bezbřehost vnitřního bohatství.

Působení této čakrové esence můžeme umocnit současným používáním Ararétama - Aqua Ignea Violeta (pro podrobné informace klikněte), nebo Ararétama - Aqua Ignea Branco.

Oleje obsažené v této směsi: cedr, santalové dřevo, skořice.

Použití: vzhledem k nové výrobní technologii čakrálních rozprašovačů před každým použitím dobře protřepejte, aby se všechny složky produktu promíchaly.

Zajímá Vás:

Balení: 50 ml


MTZjMWEw