KONTAKTY

soukromé (neobchodní) informační stránky

NOVINKY

arr3Nástup do školy a školkyVÝROBKY UVEŘEJNĚNÉ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SCHVÁLENY JAKO DOPLŃKY STRAVY. NEJSOU LÉKEM - NELZE... arr3Pylox (Helicobacter pylori ) Trávicí potíže - bolesti v břišní oblasti, nadýmání, nechutenství, nevolnost, zvracení, nutkáním... arr3Regenerace v Pentagramu© Základním sortimentem společnosti Energy je pět širokospektrálních regeneračních přípravků,...

Poklady Inků z Peru / Inka Life receptury P. Chobota

Peruánské byliny obsahují velké množství alkaloidů, vitamínů, minerálů a jiných důležitých látek, které pomáhají při zotavování a regeneraci těla. Svým složením přispívají ke zkvalitňování života všem lidem, kteří to potřebují, a to přírodní cestou. Dokáží proniknout až do buněk jednotlivých částí těla a orgánů a nemocné buňky odstranit, nebo posílit a vyléčit. Peruánské byliny mají tradici ověřenou tisíciletími a výjimečnou sílu. Význam míchání bylin evropského a jihoamerického původu do jejich bylinných směsí je takový, aby se jednotlivé účinky bylin navzájem doplňovaly a pozdvihovaly. Jihoamerické byliny rostou v čistých místech, která nejsou ještě zasažena civilizací. Je zde zachováno čisté a zdravé prostředí bez zásahu člověka. Jihoamerické byliny jsou i z tohoto důvodu silné nejen pro Jihoameričany, ale i pro Evropany.

Aby tyto byliny mohly být dobře využitelné pro člověka, žijícího již mnoho generací v Evropě, je vhodné přidat k nim i informační pole rostlin, které rostou přímo v místě, kde žije Evropan. Kombinace bylin z Amazonie a z And a bylin evropských, je potom zcela ideální k působení na naše tělo. To potom daleko lépe využije účinné látky z takových směsí.

Petr Chobot je biolog, který 18 let v terénu studoval šamanský způsob léčení v Amazonii. V současné době je pevně přesvědčen, že původní indiánská etnika vlastnila a některá stále vlastní naprosto vyjímečné receptury a znalosti týkající se pralesních rostlin a stromů, schopných vyléčit poměrně rychle i ty choroby, které jsou v naší civilizaci považovány za tzv. neléčitelné – např. diabetes, nebo velmi obtížně léčitelné. Rozhodl se zpřístupnit tyto prostředky lidem, kteří těmito chorobami trpí v naší civilizaci a na oplátku žádá pomoc pro Amazonii a její původní obyvatele.

Řadit podle 
Výrobce 

Tato bylinná směs se doporučuje proti všem druhům

 Tato bylinná směs je doporučena ke zlepšení

 Na nepravidelnou a bolestivou menstruaci Při

 K normalizaci správné funkce prostaty Používá se

 Tato bylinná směs se doporučuje pro zlepšení

 Pro kompletní detoxikaci organismu. Provádíme ji

 K doplnění energie a psychického komfortu při

 Pro očistu krve, očistu cévních stěn, posílení

 Ke zlepšení funkce ledvin, snížení hladiny

 Tato bylinná směs se doporučuje pro normální

 Tato bylinná směs obsahuje rostliny, které

 Tato bylinná směs se doporučuje při nutnosti

 Tato bylinná směs působí příznivě na obnovu funkce

 


NWMxODRj