KONTAKTY

soukromé (neobchodní) informační stránky

NOVINKY

arr3Nástup do školy a školkyVÝROBKY UVEŘEJNĚNÉ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SCHVÁLENY JAKO DOPLŃKY STRAVY. NEJSOU LÉKEM - NELZE... arr3Pylox (Helicobacter pylori ) Trávicí potíže - bolesti v břišní oblasti, nadýmání, nechutenství, nevolnost, zvracení, nutkáním... arr3Regenerace v Pentagramu© Základním sortimentem společnosti Energy je pět širokospektrálních regeneračních přípravků,...

PŘÍPRAVKY PRO ZVÍŘATA / firma Energy

Přírodní medicína ve veterinární praxi má tradici dlouhou jako chov zvířat sám. Přírodní preparáty jsou u zvířat velmi efektivní a je možné říci, že fungují lépe nežli u lidí. Velmi účinně mohou zvládat počátky onemocnění, jako preparáty první volby. Při chronických onemocněních jsou to jediné preparáty, které mohou stav zlepšit bez vedlejších účinků a bez doživotního podávání.

Nespornou výhodou je možnost kombinování regenerace s léčbou naordinovanou veterinářem. Mechanizmus účinku je totiž naprosto odlišný a regenerace většinou potencuje správně naordinovanou léčbu.

Filozofie firmy Energy je založená na celostním přístupu a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu.

Sortiment společnosti Energy tvoří ucelená nabídka přírodních bioinformačních produktů, které vycházejí z principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, krystaloterapie, homeopatie a moderních bioinformačních metod.

Bioinformační přípravky působí na organismus ve dvou úrovních – přírodní účinné látky ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídící podkorová centra v mozku. Dochází tak k zesílení léčebného účinku přítomných přírodních látek a k celkové harmonizaci organismu člověka. Základem produktové nabídky je pět hloubkově působících bylinných koncentrátů a pět bylinných krémů, které tvoří ucelený systém Regenerace v Pentagramu©. Tyto přípravky korespondují s energiemi pěti základních přírodních prvků, jejichž vzájemná součinnost je podle tradiční čínské medicíny klíčem ke zdraví. Tento systém přispívá k detoxikaci a regeneraci celého organismu nebo působí cíleně podle povahy konkrétního zdravotního problému. Produkty Pentagramu© lze kombinovat s ostatními výrobky, jejichž sortiment se neustále rozšiřuje.

A proč právě přípravky firmy Energy:

  • Vysoká účinnost, šetrnost a prověřená kvalita
  • Dobrá kombinovatelnost s klasickými léčivy, potencují jejich účinek
  • Snadná orientace při výběru správného preparátu
  • Šetří finanční prostředky zkrácením doby ošetřování a nižší potřebou klasických léčiv
  • Vhodné jak pro akutní stavy jako první pomoc, tak pro stavy chronické jako jediný účinný prostředek bez nežádoucích vedlejších účinků
  • Snadné dávkování
  • Různé a snadné způsoby aplikace
  • Vhodné jak pro odborníky, tak i pro laiky
  • Schváleno ÚSKVBL, vyvinuto, vyrobeno a kontrolováno dle norem ISO 9001:2008

Zajímá vás:

Řadit podle 
Výrobce 

Působí proti bakteriím, kvasinkám a plísním Záněty

 Přírodní forma vitamínů Celkově tonizuje

 Zcela výjimečný detoxikační přípravek Odstraňuje

 Pozitivně ovlivňuje chování zvířat Zlepšuje

 Nedostatek minerálů Špatné vstřebávání minerálů v

 Působí pozitivně na zabřeznutí samic a

 Oslabená imunita Má přirozené antibiotické

 Posiluje svalovinu kosterní i hladkou

 Působí na cévní systém včetně tvorby červeným

 Zlepšení kvality kůžeSuchá a šupinatá

 Nejčastější indikací jsou perverzní chuti

 Vhodný při problémech trávicího traktu a

 Opakované záněty ledvin a močového měchýře Močová

 Tvorba a regenerace kostní tkáněOchrana kloubní

 Zvýšení obranyschopnost proti virovým a

 


YjlkNjcyY