KONTAKTY

soukromé (neobchodní) informační stránky

NOVINKY

arr3Nástup do školy a školkyVÝROBKY UVEŘEJNĚNÉ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SCHVÁLENY JAKO DOPLŃKY STRAVY. NEJSOU LÉKEM - NELZE... arr3Pylox (Helicobacter pylori ) Trávicí potíže - bolesti v břišní oblasti, nadýmání, nechutenství, nevolnost, zvracení, nutkáním... arr3Regenerace v Pentagramu© Základním sortimentem společnosti Energy je pět širokospektrálních regeneračních přípravků,...

Podle potíží a nemocí / Helikobacter pylori

Helicobacter pylori je mimořádně častý patogen (původce onemocnění). Infekce touto bakterií patří celosvětově mezi nejčastěji se vyskytující nákazy. Způsobuje velmi rozšířenou infekci bakteriálního původu, která zasahuje sliznici žaludku a dvanácterníku a vyvolává různé trávicí potíže. Časem způsobuje tzv. chronický aktivní zánět (gastritidu). Vznik žaludečních a dvanácterníkových vředů může vést až k rakovině žaludku. Je dokázáno, že přítomnost HP je hlavní příčinou karcinomu žaludku. Včasnou a efektivní léčbou můžeme těmto nemocem předcházet a zabránit tak vzniku rakoviny.

Současná léčba infekce Helicobacter pylori je založena na trojkombinaci antibiotik s inhibitorem protonové pumpy. Trojkombinace antibiotik však vyvraždí s Helicobacter pylori i veškeré bakterie užitečné pro organismus - tedy imunitní systém. Avšak alarmující je hlavně skutečnost, že ve většině případů po čase dochází k návratu onemocnění a znovu nasazení antibiotické léčby. Právě narůstající rezistence Helicobacter pylori vůči antibiotikům, vedlejší nepříznivé účinky antibiotik na léčeného pacienta (úbytek dobrých bakterií v trávicím systému, průjem, křeče, celková slabost) a častý návrat onemocnění nutí hledat nové přístupy k léčbě.


Alterna Medica doporučuje:

při problémech kombinovat přípravky

Řadit podle 
Výrobce 

Působení antibakteriální protizánětlivé,

 Vysoce účinný proti širokému spektru

 Vysoce účinný proti širokému spektru

 Respirační onemocnění způsobená viry chřipky A, B,

 Působí proti širokému spektru virů, bakterií a

 Vysoce účinný proti širokému spektru

 Soubor přírodních preparátů určený k úpravě

 K odstranění infekčních ložisek ze žaludku.

 Funkce žaludku Žaludeční potíže se mohou vázat k

 Helicobacter pylori Helicobacter pylori způsobuje

 Doplňková terapie při rakovině a prevence rakoviny

 Regulace žaludečních a střevních problémů, zejména

 Trávicí potíže - bolesti v břišní oblasti,

 Bylina má antibakteriální antivirové,

 Univerzální detoxikační  bylina pro současného

 


OGM3OGUxM