KONTAKTY

soukromé (neobchodní) informační stránky

NOVINKY

arr3Nástup do školy a školkyVÝROBKY UVEŘEJNĚNÉ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SCHVÁLENY JAKO DOPLŃKY STRAVY. NEJSOU LÉKEM - NELZE... arr3Pylox (Helicobacter pylori ) Trávicí potíže - bolesti v břišní oblasti, nadýmání, nechutenství, nevolnost, zvracení, nutkáním... arr3Regenerace v Pentagramu© Základním sortimentem společnosti Energy je pět širokospektrálních regeneračních přípravků,...

Podle potíží a nemocí / Helikobacter pylori

Helicobacter pylori je mimořádně častý patogen (původce onemocnění). Infekce touto bakterií patří celosvětově mezi nejčastěji se vyskytující nákazy. Způsobuje velmi rozšířenou infekci bakteriálního původu, která zasahuje sliznici žaludku a dvanácterníku a vyvolává různé trávicí potíže. Časem způsobuje tzv. chronický aktivní zánět (gastritidu). Vznik žaludečních a dvanácterníkových vředů může vést až k rakovině žaludku. Je dokázáno, že přítomnost HP je hlavní příčinou karcinomu žaludku. Včasnou a efektivní léčbou můžeme těmto nemocem předcházet a zabránit tak vzniku rakoviny.

Současná léčba infekce Helicobacter pylori je založena na trojkombinaci antibiotik s inhibitorem protonové pumpy. Trojkombinace antibiotik však vyvraždí s Helicobacter pylori i veškeré bakterie užitečné pro organismus - tedy imunitní systém. Avšak alarmující je hlavně skutečnost, že ve většině případů po čase dochází k návratu onemocnění a znovu nasazení antibiotické léčby. Právě narůstající rezistence Helicobacter pylori vůči antibiotikům, vedlejší nepříznivé účinky antibiotik na léčeného pacienta (úbytek dobrých bakterií v trávicím systému, průjem, křeče, celková slabost) a častý návrat onemocnění nutí hledat nové přístupy k léčbě.


Alterna Medica doporučuje:

při problémech kombinovat přípravky

Řadit podle 
Výrobce 

Vysoce účinný proti širokému spektru

 Vysoce účinný proti širokému spektru

 Respirační onemocnění způsobená viry chřipky A, B,

 Působí proti širokému spektru virů, bakterií a

 Vysoce účinný proti širokému spektru

 Soubor přírodních preparátů určený k úpravě

 K odstranění infekčních ložisek ze žaludku.

 Funkce žaludku Žaludeční potíže se mohou vázat k

 Helicobacter pylori Helicobacter pylori způsobuje

 Regulace žaludečních a střevních problémů, zejména

 Trávicí potíže - bolesti v břišní oblasti,

 Bylina má antibakteriální antivirové,

 Univerzální detoxikační  bylina pro současného

 


OTE1MDlhZT