KONTAKTY

soukromé (neobchodní) informační stránky

NOVINKY

arr3Nástup do školy a školkyVÝROBKY UVEŘEJNĚNÉ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SCHVÁLENY JAKO DOPLŃKY STRAVY. NEJSOU LÉKEM - NELZE... arr3Pylox (Helicobacter pylori ) Trávicí potíže - bolesti v břišní oblasti, nadýmání, nechutenství, nevolnost, zvracení, nutkáním... arr3Regenerace v Pentagramu© Základním sortimentem společnosti Energy je pět širokospektrálních regeneračních přípravků,...

firma Energy - bioinformační / Potravní doplňky

Filozofie firmy Energy je založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu.

Sortiment společnosti Energy tvoří ucelená nabídka přírodních bioinformačních produktů, které vycházejí z principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, krystaloterapie, homeopatie a moderních bioinformačních metod.

Bioinformační přípravky působí na lidský organismus ve dvou úrovních – přírodní účinné látky ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídící podkorová centra v mozku. Dochází tak k zesílení léčebného účinku přítomných přírodních látek a k celkové harmonizaci organismu člověka. Základem produktové nabídky je pět hloubkově působících bylinných koncentrátů a pět bylinných krémů, které tvoří ucelený systém Regenerace v Pentagramu©. Tyto přípravky korespondují s energiemi pěti základních přírodních prvků, jejichž vzájemná součinnost je podle tradiční čínské medicíny klíčem ke zdraví. Tento systém přispívá k detoxikaci a regeneraci celého organismu nebo působí cíleně podle povahy konkrétního zdravotního problému. Produkty Pentagramu© lze kombinovat s ostatními výrobky, jejichž sortiment se neustále rozšiřuje.

Zajímá vás:

Řadit podle 
Výrobce 

Detoxikace organismu játra, žlučové cesty,

 Mikrobiální, bakteriální a virové infekce (Herpes

 Podporuje metabolismus tuků Reguluje cholesterol v

 Mikrobiální, bakteriální a virové infekce (Herpes

 Má výrazný vliv na detoxikaci trávicího traktu a

 Snížená imunita, opakované infekce, oslabení

 Posiluje celkovou odolnost a detoxikuje organismus

 Působí proti širokému spektru virů, bakterií a

 Posiluje imunitu při akutním i chronickém

 Silné antioxidační působení Prevence i průběh

 Doporučuje se jako doplněk stravy osobám se

 Zažívací aparát a střeva – průjmy infekční,

 Je velmi vhodný při psychickém vyčerpání a únavě,

 Účinky Skeletinu Pomáhá při kloubních onemocněních

 Vyvážený zdroj vitaminů a biologicky aktivních

 Prevence a doplněk léčby kardiovaskulárn chorob

 Zažívací aparát a střeva – průjmy infekční,

 


ZWFiZ