Betafit

 

Číslo produktu: 1403
zařazení: Doplněk stravy, není lék ani náhrada pestré stravy
balení: 200 tablet
výrobce: Energy Group, a.s.
EAN kód: 8594069933567

Kompletní specifikace

   • Detoxikace organismu játra, žlučové cesty, ledviny)
   • Odvádění kyselých látek z organizmu přes játra, žlučové cesty, ledviny)
   • Opakované záněty ledvin a močového měchýře
   • Zánětlivá onemocnění kloubů - revmatické obtíže odvádění kyselých produktů zánětu)
   • Příznivý vliv na pokožku, vlasy, nehty
   • Příznivý vliv na krvetvorbu
   • Oxidační stres, zvýšené riziko civilizačních chorob a poruch imunity
   • Oslabená činnost mozku a paměť
   • Redukční diety
   • Zvýšená potřeba minerálů, vitaminů, živin, enzymů, aminokyselin a bílkovin
   • Únava, snížená kondice, nedostatek vitality

     Betafit je bioinformační přípravek obsahující extrakt z červené řepy a kopřivy dvoudomé. Díky vysokému obsahu minerálů a vitaminů je vhodný jak při zvýšené zátěži, tak i jako každodenní doplněk stravy. Prokazatelně podporuje imunitu, čistí organismus, dodává tělu důležité látky, čímž zvyšuje jeho výkon a sílu a celkově podporuje zdraví. Díky výraznému antioxidačnímu působení je vhodný jako prevence imunitních onemocnění a poruch krvetvorby, i jako doplněk při jejich léčbě. Betavit podporuje vylučování škodlivých látek, a je proto účinným prostředkem jak při onemocněních ledvin, močových cest, jater i žlučníku, tak i při preventivních) očistných kúrách, poruchách prokrvení končetin, revmatických obtížích i při redukci nadváhy. Znatelně prospívá zdraví kůže, vlasů a nehtů, uplatní se u nejrůznějších vyrážek či ekzémů. Obsažený beta-karoten pomáhá chránit pokožku před škodlivým UV zářením. Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídicí frekvence podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu. Bioinformační přípravky firmy Energy působí na lidský organismus v několika úrovních současně. Zatímco účinné přírodní látky ovlivňují přímo orgány a pochody v těle, informační složky působí prostřednictvím biorezonance na samotnou příčinu onemocnění.

     Energetické působení Betafitu podle principů TČM:

     Betafit ovlivňuje především oblasti orgánů a energetické dráhy jater, žlučníku, plic, tenkého a tlustého střeva. Velmi důležitá je podpora sleziny a ledvin, potenciálně i srdce.

     Složení: Červená řepa - léčivé účinky kořene a listů červené řepy využívali již starověcí Řekové a Římané. Od dob antiky přes středověk byla tato rostlina v Evropě v lidovém léčitelství nejen oblíbeným afrodiziakem, využívána byla i při léčbě trávicích problémů – jako projímadlo, proti horečce a především k čištění krve. Řepa obsahuje volné čisté přírodní železo, které je nutné pro syntézu krevního barviva hemoglobinu, a tím také podporuje tvorbu červených krvinek v krvetvorných orgánech těla a aktivizuje buněčné dýchání. Silné antioxidační a krvetvorbu podporující účinky extraktu červené řepy potvrzují i praktické studie moderní medicíny. Jeho pozitivní vliv na zlepšení zdravotního stavu oceňují pacienti trpící poruchou imunity, při autoimunitních onemocněních a dalších civilizačních chorobách. Další významnou vlastností extraktu z červené řepy je jeho zásaditý charakter. Díky němu dochází k velmi účinnému odkyselení organismu, které je důležité u všech chronických nemocí. Rostlina mimo jiné povzbuzuje trávení, odvodňuje a příznivě ovlivňuje vylučování kyseliny močové, která způsobuje dnu a revma. Červená řepa je bohatá na rostlinná barviva – antokyany, karotenoidy, chlorofyl a betain, obsahuje množství vitaminu C, vitaminy skupiny B B1 a B6), kyselinu listovou a celou řadu minerálů např. křemík, draslík, železo, zinek, hořčík, jód, měď, sodík) a živin. Kopřiva dvoudomá - od nepaměti známé léčivé účinky kopřivy jsou v současnosti taktéž vědecky doložené. Kopřiva působí silně močopudně, a proto je doporučována při problémech vylučovací soustavy – zejména zánětech močových cest, dále pak při revmatických, jaterních a žlučníkových onemocněních nebo prostatických potížích. Ze stejného důvodu se užívá také při redukčních dietách a cukrovce. Kopřiva je zároveň výborná pro zdravou kůži, vlasy a nehty. Sílu a kvalitu jim dodají v ní obsažené minerály, vitaminy i relativně vysoký obsah beta-karotenu. V kopřivě dvoudomé najdeme velké množství minerálních látek: hlavně kyselinu křemičitou a vápník, draslík, fosfor a železo. Neméně významný je podíl vitaminů skupiny B B1, B6) a vitaminu C, rostlinných barviv karotenu a chlorofylu, tříslovin, sacharidů, glukokininů, celulózy, aminů acetylcholinu, histaminu, serotoninu) a dalších látek. Obsahem bílkovin kopřiva dokonce dvakrát převyšuje sóju!

     Použití: běžné dávkování: 2 tablety 3x denně, maximální denní dávka: 3x denně 6 tablet. Po třech týdnech užívání doporučujeme jeden týden pauzu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

     Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Při užívání Betavitu může dojít ke zbarvení stolice a moči, tento jev není příznakem žádného onemocnění.

     Zajímá Vás:

     Balení: 200 tablet

     YjdkNzJ