Epam 36 - srdeční

 

Číslo produktu: 796
zařazení: Doplněk stravy, není lék ani náhrada pestré stravy
balení: 50 ml
výrobce: Roni EPAM spol. s.r.o.
EAN kód: 8595219000429

Kompletní specifikace

  • Ischemická nemoc
  • Kardiomyopatie
  • Poruchy vodivosti a srdečního rytmu
  • Akutní i chronická plicně-srdeční a cévní nedostatečnost
  • Onemocnění centrálních i periferních cév, krve a krvetvorných orgánů
  • Ateroskleróza, embolie, trombóza cév. Revmatismus v aktivní formě
  • Hypertenzní nemoc (vysoký krevní tlak)
  • Pomáhá i při vrozených onemocněních srdce.

Základním posláním této modifikace je obnova normální činnosti srdce, cév a také obnova cévní soustavy (převážně tepenné) všech orgánů. Napomáhá vyléčit srdce i po infarktu.

Složení: voda, líh jemný (14 %), standardizovaný extrakt směsi 3,8 mg v 1 kapce (Propolis, Ženšen pravý kořen - Panax ginseng, Kozlík lékařský kořen - Valeriana officinalis, Hloh obecný květ - Crataegus laevigata, Máta peprná nať - Mentha piperita), E422 - stabilizátor Obsah: 1 kapka. 3x denně 10 kapek (denní dávka). Standardizovaný extrakt směsi 3,8 mg / 114 mg. Každá složka standardizované směsi má stejné množství 0,76 mg / 22,8 mg.

Obsahuje kvalitní propolis, který je také základní ingrediencí všech biostimulátorů EPAM. Kromě účinných látek, které se v propolisu nacházejí, v sobě nese velké množství léčebných energoinformačních struktur oblasti ze které pochází. Je to dáno především tím, že včely tvoří propolis z obrovského množství organických a neorganických látek, které sesbírají z různých přírodních zdrojů.

Dávkování: obvyklá dávka je 4x denně 5 – 10 kapek, 2x denně do převařené vychladlé vody a 2x denně pod jazyk (střídat), v závislosti na stupni vývoje onemocnění. V těžkých případech se může užívat maximální dávka 4x denně 15 kapek. Děti: do pěti let věku 4x denně 1–2 kapky do čajové lžičky převařené vychladlé vody. Děti do patnácti let 4x denně 2–3 kapky do 15 ml převařené vychladlé vody. Děti od patnácti let užívají EPAM stejně jako dospělí.

Důležité upozornění: Při ostré a prudké bolesti v okolí srdce a levé ruky (např. po psychické nebo fyzické zátěži), musíte vyhledat lékařskou pomoc a EPAM užívejte pouze jako doplněk k lékům k tomu účelu určeným! (nitroglycerin, valedol apod.) Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Není vhodné pro osoby alergické na propolis.

Zajímá Vás:

Balení: 50 ml

OTRlZGI3N