Úvod »Podle orgánových soustav»Oběhová soustava»Srdce»Krevní tlak » He Shou Wu Power Balancer 90 kapslí


    

He Shou Wu Power Balancer 90 kapslí

Polygonum multiflorum

 

Číslo produktu: 2625
zařazení: Doplněk stravy, není lék ani náhrada pestré stravy
balení: 90 kapslí
výrobce: Superionherbs

Kompletní specifikace

 • Posílení ledvin a nadledvinek a následně potence a plodnosti
 • Nárůst vitality, výkonnosti, svalové síly a svalové hmoty
 • Rychlá regenerace svalů po zátěži, zpevnění šlach, kloubů a kostí včetně páteře
 • Je vhodné proti nemocem stáří a proti šedivění vlasů
 • Má příznivý vliv na srdce a cévy (cholesterol, hypertenze, ateromatóztní pláty v cévách...)
 • Preventivně proti vzniku kardiovaskulárních onemocnění anebo při jejich komplikacích
 • Působí protizánětlivě a protialergicky
 • Je vhodné při některých poruchách krvetvorby a nemocech kůže

Synergicky působící komplex bylin sestavený dle tradiční čínské receptury. Hlavní složkou je vysoce kvalitní extrakt ze speciálně zpracovaného kořene He Shou Wu. Standardizovaný extrakt s kořene Polygonum multiflorum 10:1 s obsahem min.5% anthraquinonu. Speciální postup zpracování zahrnuje úpravu nakrájených plátků kořene pomocí černých fazolí a rýžového vína. Extrakt z takto zpracovaného He Shou Wu má vysokou účinnost a je vhodný pro dlouhodobé užívání.

He Shou Wu (čte se che-šou-wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He Shou Wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno mnohokvěté), rostoucí v horských oblastech střední a jižní Číny. Patří k hlavním bylinám čínské bylinné medicíny, které posilující esenci (ťing). Díky schopnosti nashromáždit v kořenu obrovské množství čchi dokáže tato bylina posilovat lidské i zvířecí orgány a také vyživovat a posilovat krev. He Shou Wu není stimulans. Jde ale o jeden z nejlepších prostředků dodávajících energii, které lidstvo zná. Jeho působení je kumulativní, jak je tomu u každého skutečně zdravého doplňku stravy s posilujícím účinkem. Je to velmi mírné sedativum, a tedy zklidňuje nervovou soustavu. Proto lze říci, že He Shou Wu je současně povzbuzující a uklidňující. To je kouzlo vynikající posilující byliny.Hlízovitý kořen rostliny Polygonum multiflorum (He Shou Wu) obsahuje mnoho účinných látek. He Shou Wu je bohaté na antrachinony, včetně mnoha fosfolipidů, jako je lecitin (3,7 %). Za hlavní účinnou látku odpovědnou za velmi silné antioxidační účinky He Shou Wu se považuje glykosid stilbenu nazvaný 2,3,5,4-tetrahydroxystilben-2-O-β-D-glukopyranosid (dále jen „superglykosid He Shou Wu“). V He Shou Wu je obsaženo mnoho podobných glykosidů stilbenu. Glykosidy stilbenu v He Shou Wu se velice podobají resveratrolu. Některé z glykosidů stilbenu v této bylině jsou ovšem silnější antioxidanty než resveratrol.

Obsahuje také účinné antioxidanty a molekuly zesilující účinek antioxidantů. Volné radikály vznikají v rámci životních pochodů v každém okamžiku našeho života a naše zdraví závisí na jejich nepřetržitém odklízení z těla. Tento proces obvykle podporují potraviny a byliny, které lidé konzumují. Podle rozšířeného přesvědčení je jedním z důvodů, proč He Shou Wu působí tak účinně, právě jeho schopnost produkovat superoxid dismutázu (SOD). Superoxid dismutáza (též SOD či anglicky superoxide dismutase) je důležitý přirozený, tedy tělu vlastní antioxidant. Účinně zháší superoxidový radikál a přeměňuje ho na méně toxický peroxid vodíku. He Shou Wu obsahuje zinek. A zinek je zásadním stopovým prvkem, který potřebují všechny formy života. Na zinku závisí celá řada aspektů buněčného metabolismu. Zinek hraje významnou roli, pokud jde o růst a vývoj, imunitní reakci, nervové funkce a rozmnožování. Je důležitý pro naše sexuální a reprodukční funkce. V čínské terapii posilujícími bylinami se He Shou Wu široce využívá jako prostředek pro aktivní stárnutí. Dodává čchi pro fungování ledvin a jater, posiluje ťing (životní esenci), vyživuje krev a zpevňuje svaly, šlachy a kosti.

Účinné látky: Analýza rdesna zjistila přítomnost látky lektinové povahy (komplex bílkovina-cukr). V lidském těle vystupuje jako specifická protilátka, čímž nevyvolává alergické projevy, spíše se navazuje a pomáhá odbourávat cholesterol a vaskulární pláty, které se vytváří na vnitřním povrchu cév. Má tak největší zásluhu v prevenci kardiovaskulárních onemocnění nebo komplikací. Aktuální studie zabývajícími se obsahovými látkami rdesna upozorňují na přítomnost specifického alkaloidu, u něhož byla sledována aktivita podporující stav a funkčnost periferních nervů, mozkových buněk a buněk žláz s vnitřní sekrecí. Rdesno také stimuluje nadledvinkovou tkáň a pomáhá detoxifikačním procesům.

Zpracovaný kořen Rhemánie lepkavé se tradičně nazývá „vlastní strava ledvin“. V tradiční čínské medicíně se používá jako základní tonikum pro ledviny a je považováno za jednu z hlavních rostlin dlouhověkosti. Ledviny podle TCM souvisí s kvalitou kostí, žláz z vnitřní sekrecí včetně sexuálních a schopností uskladňovat esenci Jing. Rhemánie je složkou v mnoha byliných formulích pro podporu sexualního zdraví a reprodukčních funkcí jak u mužů tak u žen. Rhemnánie lepkavá v kombinaci s Dang Gui – Angelikou čínskou ještě více posiluje účinek jako krevního tonika, což je obzvláště důležité pro ženy. Celé receptura je doplněna o další rostliné tonikum, které posiluje energii QI a zlepšuje účinnost vstřebávání He Shou Wu – extrakt z kořene Sibiřského ženšenu – Eleuterokok ostnitý – super adaptogen a tonikum, které dokáže rychle zvyšovat vitalitu organizmu.

Složení v 1 kapsli: 410 mg Rdesno mnohokvěté (He Shou Wu), extrakt z kořene, 30 mg Rhemánie lepkavá, extrakt z kořene, 30 mg Angelika čínská, extrakt z kořene, 30 mg Eleuterokok ostnitý, extrakt z kořene. Rostlinné tobolky – vhodné pro vegetariány a vegany

Dávkování: 1-2 kapsle 1-2 x denně v době jídla. Zapijte dostatečným množstvím vody. Opatrně užívat v těhotenství – tzn. jen po dobu akutní fáze nemoci a ne déle než 1 měsíc.

Balení: 90 kapslí x 500 mg tj.45g (balení vystačí na 3 měsíce užívání)


NjI1NTE2