Úvod »Podle orgánových soustav»Pohybová soustava»Kosti»Osteoporóza » Gel s norkovým tukem a kyselinou mravenčí


    

Gel s norkovým tukem a kyselinou mravenčí

"norkin žir"

 

Číslo produktu: 566
zařazení: Kosmetický přípravek
balení: 70 g
výrobce: TML, a.s.
EAN kód: 4607017941652

Kompletní specifikace

  • Artróza, artritida, revmatoidní artritida, polyartritida, osteochondróza, osteoartróza, osteoporóza, dna…
  • Bolesti zad i únavové, skolióza
  • Úrazy a podvrtnutí
  • Neuralgické bolesti
  • Narušení periferního krevního oběhu v končetinách (ateroskleróza cév, trombózy povrchových cév)
  • Otoky a hematomy
  • Nachlazení

   Základem tohoto gelu – určeného k masážím při problémech pohybového systému -  jsou jak rostlinné, tak živočišné složky.

   Zmírňuje zánět ve tkáních kloubů a v jejich okolí, utišuje bolesti při nemocech pohybové soustavy a po úrazech, pomáhá vyplavovat nashromážděné soli, má regenerační účinky na poraněná svalová vlákna, zlepšuje pružnost svalů a šlach ztracenou věkem, nebo nemocí. Zlepšuje funkčnost kloubně-svalové soustavy, zpevňuje cévy a zlepšuje jejich elastičnost, rozšiřuje kapiláry a tím zlepšuje prokrvení tkání, urychluje vstřebávání posttraumatických otoků.

   Složení: norkový tuk jehož aktivní složky chrání buňky před stárnutím a udržují jejich elasticitu. Norkový tuk napomáhá rychlejší regeneraci postižených tkání a současně funguje jako vynikající nosič dalších účinných látek, které se spolu s ním snadno vstřebávají do hlubších vrstev pokožky. Kyselina mravenčí pomáhá zmírňovat svalové a kloubní bolesti, působí protizánětlivě. Mravenci sloužili v dřívějších dobách i v lidovém léčitelství. U nás se vyráběla droga obsahující kyselinu mravenčí získanou z mravence lesního. Byla používána jako afrodisiakum, také při obrnách, reumatismu, při nervových bolestech nebo při dně. Rakytníkový olej má analgetický, protizánětlivý a hojivý účinek. Zábělník zmírňuje bolesti v oblasti kloubů a má protizánětlivý účinek. Borovice zlepšuje prokrvení tkání a má protibakteriální, protizánětlivé a hojivé působení. Pelyněk působí silně antirevmaticky. Přeslička zmírňuje otoky a napomáhá vstřebávání hematomů po úrazech, zpevňuje tkáně.
   K dalším složkám tohoto gelu patří paprikový extrakt, propolis, jedlový olej, meduňka, kafr…

   Použití: 2 x denně po dobu nejméně 14 dnů.

   Upozornění: nepoužívat při přecitlivělosti na některou složku přípravku, na sliznice a na otevřená poranění.

   Balení: 70 g (tuba)

   NWFlMTl