Úvod »Podle orgánových soustav»Pohybová soustava»Revmatismus » Gel s norkovým tukem a kaštanem koňským (tonizující na žíly a klouby)


        

Gel s norkovým tukem a kaštanem koňským (tonizující na žíly a klouby)

"norkin žir"

 

Číslo produktu: 609
zařazení: Kosmetický přípravek
balení: 70 g
výrobce: TML, a.s.
EAN kód: 4607017941676

Kompletní specifikace

Základem tohoto gelu – určeného k masážím při problémech pohybového systému -  jsou jak rostlinné, tak živočišné složky.

Zmírňuje zánět ve tkáních kloubů a v jejich okolí, utišuje bolesti při nemocech pohybové soustavy a po úrazech, pomáhá vyplavovat nashromážděné soli, má regenerační účinky na poraněná svalová vlákna, zlepšuje pružnost svalů a šlach ztracenou věkem, nebo nemocí. Zlepšuje funkčnost kloubně-svalové soustavy, zpevňuje cévy a zlepšuje jejich elastičnost, rozšiřuje kapiláry a tím zlepšuje prokrvení tkání, urychluje vstřebávání posttraumatických otoků.

Složení: norkový tuk jehož aktivní složky chrání buňky před stárnutím a udržují jejich elasticitu. Norkový tuk napomáhá rychlejší regeneraci postižených tkání a současně funguje jako vynikající nosič dalších účinných látek, které se spolu s ním snadno vstřebávají do hlubších vrstev pokožky. Gel je obohacen extraktem kaštanu koňského, který zpevňuje cévy a odstraňuje "tíhu nohou). Černý rybíz tonizuje a stimuluje regeneraci buněk. Rakytníkový olej má analgetický, protizánětlivý a hojivý účinek. Zábělník zmírňuje bolesti v oblasti kloubů a má protizánětlivý účinek. Pelyněk a přeslička

Použití: 2 x denně po dobu nejméně 14 dnů.

Upozornění: nepoužívat při přecitlivělosti na některou složku přípravku, na sliznice a na otevřená poranění.

Balení: 70 g (tuba)

NjYwO