Úvod »Podle orgánových soustav»Rozmnožovací soustava ženy»Prsní žláza » Joalis Optimon (onkologická onemocnění) 50 ml


        

Joalis Optimon (onkologická onemocnění) 50 ml

 

Číslo produktu: 1033
zařazení: Doplněk stravy, není lék ani náhrada pestré stravy
balení: 50 ml
výrobce: Joalis spol.s.r.o.

Kompletní specifikace

  • Optimalizuje nejčastěji porušené funkce organismu např. při nádorových onemocněních.

Komplexní preparát zaměřený na podpůrný vliv při léčbě zhoubných nádorů. Samotný preparát nemá na nádor žádný přímý vliv. Podporuje obranné procesy a navádí imunitní systém na případný nádor. Lidé trpící nádorovým onemocněním se dostávají do špatné kondice v mnoha oblastech – v imunitní, psychické, metabolické a dalších. Joalis Optimon optimalizuje porušené funkce organismu. Po požití nemocní pociťují nárůst vitálních sil.

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, líh 20%, rostliny: fenykl obecný, chmel otáčivý, přeslička rolní, ostropestřec mariánský, třezalka tečkovaná v objemech 0,01% od každérostliny.

Dávkování: dospělí 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 minutu. Nepoužívat kovovou lžičku.

Upozornění: při užívání přípravku obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Přípravek neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech.

Přípravek by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými látkami.

Přípravek není vhodný pro děti. O užívání preparátu během těhotenství a kojení se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem!

Zajímá Vás:

Balení: 50 ml

Alterna Medica doporučuje:

Kombinovat Joalis Optimon spolu s některým z přípravků v kategorii: Onkologie (klikněte)


NTM5Nj