KONTAKTY

soukromé (neobchodní) informační stránky

NOVINKY

arr3Nástup do školy a školkyVÝROBKY UVEŘEJNĚNÉ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SCHVÁLENY JAKO DOPLŃKY STRAVY. NEJSOU LÉKEM - NELZE... arr3Pylox (Helicobacter pylori ) Trávicí potíže - bolesti v břišní oblasti, nadýmání, nechutenství, nevolnost, zvracení, nutkáním... arr3Regenerace v Pentagramu© Základním sortimentem společnosti Energy je pět širokospektrálních regeneračních přípravků,...

Homeopatika / Hubnutí

Homeopatika v této podobě se používají na rychlé zmírnění potíží ve fyzické,nebo psychické oblasti. Výhodou je, že se neužívají vnitřně, dají se použít kdykoliv během dne nezávisle na jídle. Tato mléka jsou vhodná i pro ty, kteří již užívají množství léků a přidat něco dalšího vnitřně by je zatížilo. Mohou se kombinovat  s jinými homeopatiky, s léky od lékaře nebo s bylinnými preparáty.

Malé množství pleťového mléka vyklepneme na dlaň a prsty druhé ruky naneseme na čelo, spánky, za uši, krk a dekolt. Použijeme 3 x během dne a jednou před spaním, pokud potíže trvají. Může se použít několik mlék současně (sestavit si svou kúru), ta pak smícháme v míchacím kelímku podle návodu. Mléka obsahují homeopatika a archetypální informace k danému problému.Jsou určeny pro všechny věkové kategorie, jsou vhodná i pro těhotné, kojící i děti. Nenahrazují lékařskou péči, ale vhodně ji doplňují.

Homeopatická pleťová mléka dokáží upravit (zrychlit) metabolismus tak, aby fungoval správně, aby nedocházelo k nadměrnému ukládání tuků do zásob. Dokáží významně pomoci při léčbě obezity a celulitidy.  Pomáhají také  pro zmírnění pocitu hladu, pomáhají překonat krizi a nastolit výživovou rovnováhu. Pomáhají i v případě, že má pacient sníženou fuknci štitné žlázy a díky tomu tloustne. Pomají ženám v hubnutí po 40.ce.

Řada FORTE má vyšší specifickou archetypální inormaci a je určena pro ty, kteří hubnou opravdu velmi málo  a pro hubnutí potřebují mnohonásobně vyšší účinný prostředek.

Dále lze pomocí homeopatického pleťového mléka odstranit úzkostlivé stavy (stres apod.), které mají za následek přibírání na váze, kdykoliv se vyskytne stresová situace. Homeopatické pleťové mléko dokáže zabránit obezitě, která vzniká díky stresu, nezdarům či jinou psychickou zátěží.

Můžete současně používat i několik homeopatických mlék najednou. Pokud denně používáte více jak jedno homeopatické pleťové mléko, je vhodnější si mléka smíchat a používat je najednou a pohodlněji. Kelímek slouží ke smíchání a uchovávání několika současně používaných mlék.

Řadit podle 
Výrobce 

Cannabis tělové mléko s konopným olejem Mentální

 Detoxikační sprchová emulze pro děti i dospělé se

 Homeopatické pleťové mléko s výtažky bylin a

 Homeopatické pleťové mléko s výtažky bylin a

 Homeopatické pleťové mléko s výtažky bylin a

 Homeopatické pleťové mléko s výtažky bylin a

 Homeopatické pleťové mléko s výtažky bylin a

 Homeopatické pleťové mléko s výtažky bylin a

 Homeopatické pleťové mléko s výtažky bylin a

 Pokud denně používáte více jak jedno homeopatické

 


N2NlNGEzZm