KONTAKTY

soukromé (neobchodní) informační stránky

NOVINKY

arr3Nástup do školy a školkyVÝROBKY UVEŘEJNĚNÉ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SCHVÁLENY JAKO DOPLŃKY STRAVY. NEJSOU LÉKEM - NELZE... arr3Pylox (Helicobacter pylori ) Trávicí potíže - bolesti v břišní oblasti, nadýmání, nechutenství, nevolnost, zvracení, nutkáním... arr3Regenerace v Pentagramu© Základním sortimentem společnosti Energy je pět širokospektrálních regeneračních přípravků,...

Čaje / Inka Life receptury P. Chobota

Filosofií tohoto projektu, na kterém pracuje Petr Chobot intenzivně se svým týmem botaniků, lékařů a dalších specialistů v amazonském pralese, je model vzájemné pomoci, uskutečňované mezi Amazonií a naší civilizací. Díky tomuto projektu mohou lidé v naší civilizaci – v libovolné zemi světa – získat přístup k nesmírně účinným šamanským rostlinným prostředkům, schopným vyléčit i velmi vážné choroby. Naopak takto získané finanční prostředky budou poskytnuty jako velmi významná pomoc Amazonii, která se nachází ve stavu smrtelného zápasu o své přežití.

Petr Chobot je biolog, který 18 let v terénu studoval šamanský způsob léčení v Amazonii. V současné době je pevně přesvědčen, že původní indiánská etnika vlastnila a některá stále vlastní naprosto vyjímečné receptury a znalosti týkající se pralesních rostlin a stromů, schopných vyléčit poměrně rychle i ty choroby, které jsou v naší civilizaci považovány za tzv. neléčitelné – např. diabetes, nebo velmi obtížně léčitelné. Rozhodl se zpřístupnit tyto prostředky lidem, kteří těmito chorobami trpí v naší civilizaci a na oplátku žádá pomoc pro Amazonii a její původní obyvatele.

Řadit podle 
Výrobce 

Tato bylinná směs se doporučuje proti všem druhům

 Tato bylinná směs je doporučena ke zlepšení

 Na nepravidelnou a bolestivou menstruaci Při

 K normalizaci správné funkce prostaty Používá se

 Tato bylinná směs se doporučuje pro zlepšení

 Pro kompletní detoxikaci organismu. Provádíme ji

 K doplnění energie a psychického komfortu při

 Tato bylinná směs se doporučuje pro normální

 Tato bylinná směs obsahuje rostliny, které

 Tato bylinná směs se doporučuje při nutnosti

 


N2Q2YzdkNT